Ettevõttest

Raadio 1 OÜ on ajakirjanike Henrik Roonemaa ja Mart Parve poolt 2010. aastal loodud raadio jutusaateid tootev ettevõte.

Raadio 1 esimeseks saateks on internetis ja Raadio Kukus eetris olev populaarne tarbijatehnoloogia-saade Digitund. Tegemist on Eesti populaarseima jutusaatega internetis – 2015. a juulikuu seisuga kuulatakse iga Digitunni saadet internetis üle 10000 korra ning saade on hoidnud juba 5 aastat iTunesi Eesti taskuhäälingute edetabelis 1. kohta. Jaanuaris 2011 lisandus Raadio 1 saateportfelli IT-äri saade Restart, 2011 kevadel lisandus portfelli investeerimis- ja isiklike finantside alane saade Buum.

Meie missiooniks on teha saateid, mis enda kindla sihtrühma- ja valdkonnasuunitlusega on kuulajale huvitavamad ja vajalikumad kui laiatarbemeedias pakutav. Sellisena soovime olla atraktiivseks partneriks ka nende ärivaldkondade ettevõtetele, kelle valdkonna temaatika laiatarbemeedias seni piisavalt asjatundlikku käsitlust ei ole leidnud.

Meil on hea meel tõdeda, et läbi aastate on meie saateid toetanud esinduslik nimekiri Eesti tippettevõtteid. 2015. aastal valmib Digitund koostöös Euronicsi ja Starmaniga, Buum’i toetavad Swedbank ja Estonian Business School, Restarti aitab teha Eesti Telekom. Oleme teinud koostööd ka Elisa, LHV Panga, Microsofti ja paljude teiste firmadega.

Last but not least – iga Raadio 1 saade soovib lisaks asjaliku info ja analüüsi pakkumisele olla ka lõbustav, meelt lahutav ajaviide :)

Häid kuulamiselamusi soovides,

Mart Parve ja Henrik Roonemaa

Comments are closed.