Saatejuhid

Digitund

Henrik Roonemaa

Henrik on tehnoloogiaajakirjanik, ajakirja [digi] peatoimetaja ja Kuku raadio saate Digitund saatejuht. Ta on viimased kümme aastat kajastanud Eesti ajakirjanduses tehnoloogiateemasid ning oma töö tõttu puutunud tihti esimesena kokku uute tehnoloogiatega, mis inimeste elu kergendamiseks välja mõeldud on.

Nii ajakirjaniku kui konverentsidel kõnelejana on Henriku fookuses olnud alati lõpptarbija ehk inimene, kes neid uusi lahendusi kasutama ja neist kasu saama peaks.

Mart Parve

Mart Parve

Mart on Raadio 1 asutaja ning juhtinud aastaid nii Digitunni kui Buumi saadet. Viimasel ajal on ta aga hõivatud majandusvaldkonna magistriõpingutega Belgias ning saab seetõttu üsna harva eetrisse. Siiski tegeleb Mart endiselt igapäevaselt Raadio 1 korraldusliku poolega: sponsorsuhted, reklaam jms.

Hans Lõugas

Hans Lõugas

Buum

anto-liivat

Anto Liivat

Anto on Estonian Business Schooli juhtimise õppetooli lektor, kellel on enam kui 10 aasta pikkune ettevõtluskogemus. Ta on töötanud ka EBS Juhtimiskoolituse Keskuses ning juhtinud mitmeid noorteorganisatsioone ja mittetulundusprojekte. Anto on üks Tänavakorvpalli Eesti Meistrivõistluste eestvedajaid ning räägib ühiskonnaelus kaasa Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu ja Tallinna Linnavolikogu liikmena. Vabal ajal armastab Anto viibida looduses – käib hea meelega kalal ja jahil ning suusatab ja matkab.

Erki Kert

Erki on investeerimise ja majanduse vastu huvi tundnud juba maast madalast. LHV Pangas on ta tänaseks töötanud üle 7 aasta ning selle aja jooksul pidanud nii aktsiaturgude kommentaatori, analüütiku kui osakonnajuhi ametit. Täna on Erki LHV Panga juhatuse liige ning vastutab investeerimispanganduse valdkonna eest. Kui mõtted korrastamist vajavad, aitavad teda rattasõit ja reisimine.

Restart

Taavi Kotka

Puhata ja mängida

Martin Mets

Martin on [digi] mängutoimetaja, mänginud juba jumal-teab-mis-ajast ja hoiab silma peal kõigel põneval, mis mängumaailmas toimub.

Martin mängib arvutis, PS3 ja PS Vita peal, kuid ei eelista neist konkreetselt ühtegi.

Rein Zobel

Rein kirjutab samuti [digi]’sse mänguarvustusi ja on peamiselt PC-mees ehk enda sõnul ülimast rassist.

Rainer Peterson

Rainer veab mängufoorumit nimega puldimurdja.net, on sarnaselt kolleegidele mänginud kaua aega, kuid peamiselt konsoolidel: alates Nintendost, Super Nintendost ja edasi kõikide teiste peale.

Afäär PC’ga lõppes paraku Xboxi soetamisega, sest kes see jaksab osta iga kuu uut videokaarti ja hiirt…

Comments are closed.